Jdi na obsah Jdi na menu

O mně

paja_elf.jpg

Narodil jsem se v červenci roku 1989, ve znamení lva. Čím více dospívám, tím více si vážím a užívám svého života, protože ten máme jen jeden. Ať už v něm zažíváme cokoliv, dobré i to špatné, posouvá nás to vpřed a za tím bychom si měli jít. Od mládí jsem měl rád pohyb, takže aktivně sportuji, dnes již zejména se zaměřením na irské tance, jelikož miluji Irsko a jeho kulturu. Během svého volného času se rád vydám na výlet, běh či jiné aktivity a rozhodně se nebráním ani návštěvě různých kulturních akcí. Dále se věnuji věštění z karet a run, četbě duchovních a motivačních knih, které mi na mé životní cestě mnohé předaly a udělaly ze mě člověka, jakým jsem dnes. Každý den je potřeba žít život naplno a užívat si jeho momenty. 

Už od mládí mě bavilo jakékoliv čarování a přispěl k tomu i seriál Čarodějky. Kdo by si nevzpomněl na ty úžasné a trikové scény. Mimo jiné v mé knihovně o duchovní nauce nechybí právě i kniha o kouzlení, která je zaměřena na různé magické praktiky od výkladu karet, ovládání elementů, numerologii, run, až po kouzla a rituály. Poprvé jsem se učil vykládat s andělskými kartami a později jsem si vyrobil i své vlastní karty runové. Kdysi k vánocům jsem také dostal vykládací mapu andělských znamení. To bylo období, kterému jsem se věnoval asi deset let, poté jsem se zaměřil spíše na motivační literaturu a rozvoj sebe samotného. 

Už je to tři roky, kdy mě kamarádka pozvala do klubu, kam chodí každý měsíc a schází se s dalšími přáteli v klubu alchymistů. Zalíbilo se mi to natolik, že jsem začal navštěvovat klub taky, hlavně proto, že jsem polovinu lidí znal a je to zároveň pro mě takový léčivý únik z reálného života do světa magie a kouzel. Učíme se tam různým magickým dovednostem mimo jiné právě i tarotu. Tarot se mi vždycky líbil, ale dříve jsem necítil, že je na něj správný čas a v klubu mi došlo, že ten čas nastal právě teď. Později jsem si pořídil své vlastní taroty s tématikou keltských draků. Jelikož mi jsou Keltové blízcí a dračí energie též, věděl jsem že mi budou vyhovovat. Myslím si, že pokud někdo chce vykládat karty, vždy by je měl vybírat podle pocitu, které mu jsou nejblíž. Výklad s draky mě natolik uchvátil, že jsem začal vykládat v okruhu mých přátel. Později se mi začali ozývat, že chtějí vyložit znovu, že jim věci z posledních výkladů vycházely čím dál častěji. Mé dvě kamarádky, kterým vykládám pravidelně mě natolik přesvědčily, že jsem se rozhodl začít vykládat i veřejně pro lidi.